Aaron's Cute Cats For Toddlers

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Bulmaca oynayarak zeka geliştirmek isteyenler için harika bir oyun mantığı sizleri bekliyor.

Okul öncesi dönemde dikkat sorunu yaşayan çocuklarınız için bir şeyler yapmak istiyorsunuz fakat bunun için bir seçenek bulamıyor musunuz? Bunun için üzülmeyin dikkat sorunu olan çocukların dikkatini çekecek onları hem eğlendirecek hem de onların gelişimlerine katkıda bulunacak oyunlar burada. Özellikle kız çocuklarının yaşadığı dikkat sorununa onların en sevdiği oyunlardan biri olan kedi oyunları ile çözüm bulmaya çalışıyoruz. Çocuğunuz bu oyun ile kedilerin güzelliğine vurulacak ve oyunun başından kalkmak istemeyecektir. Çocuk aslında zamanını oyun oynayarak geçirdiğini düşünürken çocuğunuz sizin yaptığınız başarılı hamleler sayesinde hem eğlenecek hem de fazlası ile öğrenecektir.

Bu oyun içerisinde çocukların en sevdiği oyunlardan olan kedi oyunları bulunmaktadır. Birbirinden tatlı kediler ile ilgili yapbozlar bulunan bu oyun içerisinde çocuğunuzdan eksik parçayı tamamlaması ve harika özelliklere sahip olan kediyi elde etmesi istenecektir. Çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak amacı ile üretilmiş olan bu oyunun görsel ve ses efektleri son derece gelişmiş olup tam olarak da çocuğunuzun sevdiği tarzda ayarlanmıştır.

Akşam işten eve geldiğinizde çocuğunuz ile güzel zamanlar geçirip onunla beraber eğlenceli işler yapmak istiyorsanız bu oyuna mutlaka sahip olmalısınız. Bu harika oyuna hemen sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey indir butonuna basmak. 

Daha Fazla Göster
Aaron's Cute Cats For Toddlers indir